Ви зараз переглядаєте Регулювання температури бойлера Атлантик

Регулювання температури бойлера Атлантик

👍 Подовжіть термін служби вашого бойлера в 2 рази – профілактичне чищення і заміна магнієвого анода від :
Офіційного сервісного центру Атлантик


Точність регулювання температури бойлера Atlantic – капілярний термостат

Однією з конкурентних переваг водонагрівачів Атлантик є його точний капілярний термостат. Роль термостата в роботі бойлера досить проста, але водночас дуже важлива. Користувач задає потрібну температуру – а термостат, своєю чергою, дає можливість тенам працювати доти, доки вода не досягне зазначеного значення, після чого вимикає їх.

Через деякий час, після охолодження води, термостат знову вмикає роботу тенів. І цикл починається спочатку. Точність роботи капілярного термостата дає змогу встановлювати температуру з точністю до ± 3 °C.

Якщо вам цікаво що таке капілярний термостат і принцип його роботи, ось посилання на статтю Вікіпедії .

Капілярний термостат бойлера Атлантик

Два види керування температурою: електронне та механічне

Водонагрівачі Atlantic, залежно від моделі, мають два типи управління температурою: механічне та електронне. Якщо вибирати між двома, у кожного є свої переваги та недоліки. Більш детально про кожен із них, поговоримо далі.

Механічне управління

Вважається більш надійним в експлуатації та дешевим в обслуговуванні. З нашого досвіду, найбільший термін служби показують бойлери Атлантик із сухим теном і механічним керуванням. У таких моделей, за фактом нема чому ламатися, вийти з ладу може тільки термостат або нагрівальний елемент.

Запчастини до таких бойлерів коштують відносно не дорого, на відміну від водонагрівачів з електронним управлінням, де поламатися може електронна плата управління – ремонт і заміна якої коштує значно більше.

Електронне керування

Водонагрівач з електронним управлінням і запчастини до нього коштують на порядок дорожче, але у цього є аргументи і виправдання більш високих витрат:

  • Приємне використання і управління через сенсорну панель;
  • Точний контроль температури;
  • Економія електроенергії до -20%;
  • Можливість програмування – Smart режим, Таймер;
  • Режим Boost (Турбо режим), Антизамерзання (автоматично підтримує температуру +7°C);
  • Деякі моделі мають можливість управління через Wi-Fi;

Таким набором опцій оснащені бойлери Atlantic преміум-сегмента:


Регулювання температури бойлера Атлантик з електронним керуванням

Регулювання температури проводиться на сенсорній панелі управління – інтуїтивно зрозуміла цифрова панель для відображення повної інформації про роботу бойлера і управлінням режимами.

Діапазон регулювання від 50°C до 70°C. Якщо повернути ручку регулювання вправо, на цифровій панелі заблимає індикатор “Душ”. Якщо горить 2 лампочки, значить, нагрівся один внутрішній бак, і ви можете сміливо приймати душ, якщо горять усі 4 лампочки – бойлер нагрівся повністю і води вистачить на всю сім’ю.

Також, на панелі управління ви можете вибрати такі режими:

Функція Smart – у перший тиждень використання бойлер запам’ятовує звички користувача і в подальшій роботі автоматично підлаштовується під них. Якщо ви, приміром, користуєтеся гарячою водою найбільше за день з 17:00 до 19:30 – саме в цей період водонагрівач автоматично вмикатиметься на повну потужність, а в решту часу працюватиме лише на підігрів.

Режим Boost – увімкнувши цей режим, бойлер увімкне обидва нагрівальні елементи на максимум і вже за 30 хвилин гарячої води буде достатньо для прийняття душу.

Антизамерзання – цей режим автоматично підтримує температуру всередині бойлера +7°C, що дає змогу залишати прилад у неопалюваних приміщеннях.

Модельний ряд Steatite Vertigo Wi-Fi, а також Steatite Cube Wi-Fi – оснащені Вай-Фай модулем. Керувати водонагрівачем можна з будь-якої точки світу через додаток Cozytouch.


Регулювання температури бойлера Атлантік з механічним керуванням

У водонагрівачів з даним видом управління є 2 види ручок регулювання:

  1. На лицьовій панелі;
  2. Заховані під захисну кришку;

Ручка регулювання на лицьовій панелі бойлера

У цьому випадку все досить просто, для зміни температури нагріву води потрібно повернути ручку вліво (менше) або вправо (більше);

Але, що ж робити, якщо ручки регулювання на панелі бойлера немає? Далі розглянемо цей тип водонагрівачів і розберемося, як же все-таки відрегулювати температуру.


Як регулювати температуру водонагрівача Атлантик якщо немає ручки регулювання

У цій ситуації процес регулювання дещо складніший. Не виявивши регулятора на панелі водонагрівача, не відразу стає зрозуміло, як все-таки змінити температуру нагрівання води. З такою проблемою стикаються користувачі бюджетних лінійок(Round, Round Eco, Classic, Ego Steatite) – у цих моделей ручка регулювання захована під захисною кришкою. Для управління температурою, вам потрібно зняти кришку і вручну задати налаштування.

Нижче показано фото ручки регулювання під захисною кришкою, для більш наочного прикладу:


Температура стоїть на максимум, але бойлер дуже довго гріє воду

Деякі користувачі стикаються з такою проблемою: поставив температуру на максимум, але бойлер чомусь дуже довго гріє воду. Через що це може бути? Адже раніше такого не було.

У цій ситуації може бути два варіанти:

  1. Вийшов з ладу термостат, який відповідає за увімкнення і вимкнення нагрівального елемента;
  2. Електричний тен обріс великим шаром накипу і втратив свою енергоефективність;

Для розв’язання проблеми в першому випадку – потрібно замінити термостат на новий і ваш бойлер знову працюватиме коректно.

У другому ж випадку, обов’язково потрібно провести профілактичну чистку із заміною магнієвого анода. Після того, як майстер очистить нагрівальний елемент від накипу, він знову працюватиме на повну силу.

Наш сервісний центр має сертифікат на проведення цих робіт від Atlantic Groupe, а якість і ціна послуг вас приємно здивують.

Викликати майстра для ремонту або чищення бойлера можна за телефоном на нашому сайті, або заповніть форму нижче: